KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12166352

nr 1216 6352

Jacqueline Gougis

(f. 1926), Frankrike

Oljemålning, Vid pianot. Signerad. Olja på duk, 60x48 cm

Jacqueline Gougis, fransk bildkonstnär född 1926.

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 12 november 2018
kl 18:57:39

Jacqueline Gougis

Läs mer om Jacqueline Gougis