KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12166352
*
nr 1216 6352
Jacqueline Gougis
(f. 1926), Frankrike
Oljemålning, Vid pianot. Signerad. Olja på duk, 60x48 cm
Jacqueline Gougis, fransk bildkonstnär född 1926.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 november 2018
kl 18:57:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/11 00:46:48
1
350 kr
9/11 20:45:21
2
400 kr
10/11 09:11:22
3
600 kr
12/11 17:26:17
4
500 kr
12/11 17:26:17
3
600 kr (Budbetjänt)
12/11 17:26:40
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt jacqueline gougis olja olja på duk oljemålning oljemålningar vid pianot
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:51
-
5013 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:17
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:11
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:04
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:50
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:41
*
Jacqueline Gougis
Jacqueline Gougis, fransk bildkonstnär född 1926.
Läs om budbetjänten
nr 1216 6352
Jacqueline Gougis
(f. 1926), Frankrike
Oljemålning, Vid pianot. Signerad. Olja på duk, 60x48 cm
Jacqueline Gougis, fransk bildkonstnär född 1926.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 november 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/11 00:46:48 | 1 | 350 kr |
9/11 20:45:21 | 2 | 400 kr |
10/11 09:11:22 | 3 | 600 kr |
12/11 17:26:17 | 4 | 500 kr |
12/11 17:26:17 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
12/11 17:26:40 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt jacqueline gougis olja olja på duk oljemålning oljemålningar vid pianot
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:51 -
5013 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:17 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:11
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:04 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:50 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:41